м. Рівне Вул. Біла 71а+380 97 504 44 53


м. Рівне Вул. Біла 71а+380 97 504 44 53

Image placeholder

Вакуумна формовка пластику

Вакуумне формування пластику або термоформування -процес виробництва складних виробів із пластику, таких як об'ємні літери зі складним рельєфом поверхні, об'ємні світлові логотипи, елементи торцевих вивісок та інше.

Що таке вакуумне формування пластику?

Вакумне формування пластику (або термоформування) – це технологія виготовлення виробів з розігрітого пластику під дією низького тиску або вакууму. За допомогою цього можна виготовляти різну рекламну продукцію: об'ємні літери, логотипи компаній, короба, лотки і т.д. Крім того, формованими елементами останнім часом обробляють салони автомобілів, яхт, літаків і т.д. Вакуумне формування використовується також у харчовій, хімічній, медичній промисловості.

Процес вакуумного формування відбувається в три етапи:

1. Виготовлення форми

Як правило, вона виготовляється із МДФ, так він легко обробляється. Але якщо необхідно зробити безліч виробів, форму краще всього виготовляти зі склопластику, який є більш довговічним матеріалом.

2. Нагрів матеріалу

Цей етап має на увазі нагрівання термопластичної сировини до певної температури. Як матеріал можуть використовуватися АБС пластик, ПВХ, полікарбонат, полістирол і т.д.

2. Надання форми

У розігрітому вигляді надається певна форма за допомогою створення вакууму між матеріалом і матрицею. Після зняття форми виріб піддається механічній обробці (обрізаються кромки). У деяких випадках заготовка розрізається, в ній можуть бути висвердлені отвори, пропили і т.д.
Безперечною перевагою даного методу є його низька собівартість, що складається за рахунок відносної дешевизни витратних матеріалів та невеликих витрат на електроенергію.

Illustration

Про Smart Design

Ми - професіонали з послуг реклами та дизайну. Працюємо по всій Україні уже більше 15-ти років!Виготовили уже більше 5000 рекламних конструкцій. Ми пишаємося своєю репутацією стабільного та надійного ділового партнера, який завжди йде на зустріч клієнту. Обираючи нашу компанію, ви отримуєте гарантію якісної роботи, індивідуального підходу та високого рівня обслуговування.Довірте нам створення свого успішного іміджу разом із Smart Design!

Чому саме ми?

Досвід

Працюємо уже більше 15-ти років. Тому маємо великій досвід з вакуумним формуванням, та знайдемо підхід до кожного замовлення.

Якість

Ми використовуємо нове обладнання, та якісні матеріали, тому всі наші клієнти задоволенні співпрацею з нами.

Швидкість

Ми оперативно зв'язуємось з клієнтами, та не затримуємо процеси розробки або виготовлення.

Як ми працюємо

1

Консультація з менеджером

Ви залишаєте заявку, наш менеджер телефонує вам та ми розпочинаємо з консультації з клієнтом, під час якої ми ретельно аналізуємо його потреби та вимоги. Ми розуміємо, що кожен бізнес унікальний, тому пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

2

Розробка та узгодження

Після консультації, ми розробляємо дизайн та макет реклами, які відповідають потребам та бюджету клієнта. Ми врахуємо всі ваші побажання та вимоги і досягнемо узгодження щодо всіх тонкостей.

3

Виготовлення

Після затвердження дизайну наша команда розпочинає виготовлення. Ми використовуємо сучасні технології та матеріали високої якості для створення продукції, яка відповідає найвищим стандартам.

4

Доставка або монтаж

Після виготовлення рекламної продукції ми зв'язуємось з клієнтом та погоджуємо дату та час доставки або монтажу рекламної продукції.

Залишити заявку

Залиште свої дані і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Дякуємо !

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.