м. Рівне Вул. Біла 71а+380 97 504 44 53


м. Рівне Вул. Біла 71а+380 97 504 44 53

Об'ємні літери – найпоширеніша зовнішня реклама, яка точно привертає увагу

Illustration

Світлові об'ємні літери

Підсвічується лицева частина з акрилу + Oracal.  Колір підсвічування: RGB Опційно кольоровий акрил

Illustration

Не світлові об'ємні букви

Звичайні об'ємні літери, але без підсвітки. 

Illustration

Комплексне оформлення

Комбінована зовнішня реклама для бізнесу. Цілісне оформлення: обшивка фасаду композитом, лайтбокси, об'ємні літери.

Illustration

Псевдо об'ємні літери

Виготовляються з різних матеріалів. Зазвичай монтуються на дистанційні тримачі. Використовуються для внутрнішніх вивісок.

Що таке об'ємні літери?

Об'ємні букви - це елемент зовнішньої реклами, який виготовляється з акрилу, пластику та інших матеріалів. Можуть бути з внутрішнім підсвічуванням або контурним. Вивіска дозволяє створювати яскраве та запам'ятовуване зовнішнє оформлення для бізнесу.

Наші роботи

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Про Smart Design

Ми - професіонали з послуг реклами та дизайну. Працюємо по всій Україні уже більше 15-ти років!Виготовили уже більше 5000 рекламних конструкцій. Ми пишаємося своєю репутацією стабільного та надійного ділового партнера, який завжди йде на зустріч клієнту. Обираючи нашу компанію, ви отримуєте гарантію якісної роботи, індивідуального підходу та високого рівня обслуговування.Довірте нам створення свого успішного іміджу разом із Smart Design!

Як ми працюємо

1

Консультація з менеджером

Ви залишаєте заявку, наш менеджер телефонує вам та ми розпочинаємо з консультації з клієнтом, під час якої ми ретельно аналізуємо його потреби та вимоги. Ми розуміємо, що кожен бізнес унікальний, тому пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

2

Розробка та узгодження дизайну

Після консультації, ми розробляємо дизайн та макет реклами, які відповідають потребам та бюджету клієнта. Ми врахуємо всі ваші побажання та вимоги і досягнемо узгодження щодо всіх тонкостей.

3

Виготовлення

Після затвердження дизайну наша команда розпочинає виготовлення рекламної продукції. Ми використовуємо сучасні технології та матеріали високої якості для створення продукції, яка відповідає найвищим стандартам.

4

Доставка або монтаж

Після виготовлення рекламної продукції ми зв'язуємось з клієнтом та погоджуємо дату та час доставки або монтажу рекламної продукції.

Залишити заявку

Залиште свої дані і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Дякуємо !

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.