м. Рівне Вул. Біла 71а+380 97 504 44 53


м. Рівне Вул. Біла 71а+380 97 504 44 53

Лайтбокс – найпопулярніший і найдоступніший вид світлових вивісок в Україні

Illustration

Стандартний лайтбокс

Світлова конструкція, виготовлена з пластику, композиту, передня сторона якого виготовлена з прозорого чи молочного акрилу.

Illustration

Двосторонній лайтбокс

Двосторонний або торцевий лайтбокс, який кріпиться перпендикулярно стіні та проглядається з двох боків.

Illustration

Фігурний лайтбокс

Буває як односторонній, так і двосторонній , виготовляються з якісних матеріалів, та індивідуально під потребу кожного клієнта.

Illustration

Комбінована вивіска

Комбінована зовнішня реклама для бізнесу. Цілісне оформлення: обшивка фасаду композитом, лайтбокси, об'ємні літери.

Що таке лайтбокс?

Лайтбокс або Світловий Короб- це рекламний елемент, що використовується для привертання уваги до бізнесу. Він складається з акрилового коробу, який освітлюється зсередини за допомогою світлодіодів, що дозволяє створювати яскраву рекламу. Є декілька способів нанести дизайн на лайтбокс: друк на плівці Oracal; УФ друк на самому акрилі; друк на папері. Лайтбокс може бути використаний як частина зовнішньої реклами або внутрішнього оформлення приміщень, надаючи їм сучасний та стильний вигляд.

Illustration

Про Smart Design

Ми - професіонали з послуг реклами та дизайну. Працюємо по всій Україні уже більше 15-ти років!Виготовили уже більше 5000 рекламних конструкцій. Ми пишаємося своєю репутацією стабільного та надійного ділового партнера, який завжди йде на зустріч клієнту. Обираючи нашу компанію, ви отримуєте гарантію якісної роботи, індивідуального підходу та високого рівня обслуговування.Довірте нам створення свого успішного іміджу разом із Smart Design!

Як ми працюємо

1

Консультація з менеджером

Ви залишаєте заявку, наш менеджер телефонує вам та ми розпочинаємо з консультації з клієнтом, під час якої ми ретельно аналізуємо його потреби та вимоги. Ми розуміємо, що кожен бізнес унікальний, тому пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

2

Розробка та узгодження дизайну

Після консультації, ми розробляємо дизайн та макет реклами, які відповідають потребам та бюджету клієнта. Ми врахуємо всі ваші побажання та вимоги і досягнемо узгодження щодо всіх тонкостей 

3

Виготовлення

Після затвердження дизайну наша команда розпочинає виготовлення рекламної продукції. Ми використовуємо сучасні технології та матеріали високої якості для створення продукції, яка відповідає найвищим стандартам.

4

Доставка або монтаж

Після виготовлення рекламної продукції ми зв'язуємось з клієнтом та погоджуємо дату та час доставки або монтажу рекламної продукції.

Залишити заявку

Залиште свої контакти і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Дякуємо !

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.