м. Рівне Вул. Біла 71а+380 97 504 44 53


м. Рівне Вул. Біла 71а+380 97 504 44 53

Друкуємо оперативно та якісноУФ друк на будь-яких поверхнях;
Широкоформатний друк на банері, плівці та папері

Що таке УФ друк?

УФ друк - це один з видів друку, для якого застосовуються спеціальні чорнило, що застигають під впливом ультрафіолетових ламп. На матеріалі, на який наносять малюнок таким способом, утворюється тонка плівка. Чорнило висихають практично миттєво, що дає можливість відразу ж використовувати виріб з малюнком за призначенням.

Illustration
Illustration

Що таке широкоформатний друк?

Широкоформатний друк – найбільш популярний метод друку. Використовується для зовнішньої, а також інтер’єрної реклами. Зазвичай друкують у великих об'ємах, що значно зменшує ціну. Матеріали для широкоформатного друку: папір blueback та citylight; банерна тканина; самоклеюча плівка Oracal.

У чому різниця?

Основна різниця між УФ-друком та Широкоформатним друком полягає у технології нанесення чорнил на матеріали. УФ-друк використовує спеціальні ультрафіолетові чорнила і може друкувати на різних поверхнях, тоді як широкоформатний друк використовується для друку на різних матеріалах з великим форматом. Вартість УФ-друку дорожча, але ви отримуєте малюнок який менше вигорає на сонці та довше прослужить вам. При великих об'ємах краще підійде широкоформатний друк, так як це значно здешевить виготовлення.

Illustration

Про Smart Design

Ми - професіонали з послуг реклами та дизайну. Працюємо по всій Україні уже більше 15-ти років!Виготовили уже більше 5000 рекламних конструкцій. Та надрукували більше 10.000м рекламних банерів.Ми пишаємося своєю репутацією стабільного та надійного ділового партнера, який завжди йде на зустріч клієнту. Обираючи нашу компанію, ви отримуєте гарантію якісної роботи, індивідуального підходу та високого рівня обслуговування.Довірте нам створення свого успішного іміджу разом із Smart Design!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Індивідуальний дизайн

Досвідчені дизайнери, які працюють з друком уже багато років та знають всі тонкості.

Оперативне виконання

Є можливість експрес друку 1-2 дні, та звичайний друк 3-6 дні.

Будь-яка форма оплати

Можливість оплати картою, на рахунок з ПДВ та без ПДВ.

Працюємо по всій Україні

Доставляємо продукцію по всій території України, є можливість монтажу банерів та інших рекламних конструкцій.

Як ми працюємо

1

Консультація з менеджером

Ви залишаєте заявку, наш менеджер телефонує вам та ми розпочинаємо з консультації з клієнтом, під час якої ми ретельно аналізуємо його потреби та вимоги. Ми розуміємо, що кожен бізнес унікальний, тому пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

2

Розробка та узгодження дизайну

Після консультації, ми розробляємо дизайн, який відповідає потребам клієнта. Ми врахуємо всі ваші побажання та вимоги і досягнемо узгодження щодо всіх тонкостей.

3

Виготовлення

Після затвердження дизайну наша команда передає дизайн у вітділ друку. Ми використовуємо сучасні принтери та матеріали високої якості для створення продукції, яка відповідає найвищим стандартам.

4

Доставка 

Після виготовлення продукції ми зв'язуємось з клієнтом та відправляємо продукцію для вас. 

Залишити заявку

Залиште свої дані і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Дякуємо !

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.