РІВНЕНЩИНА - БУРШТИНОВИЙ КРАЙ...

Виставковий стенд Рівненської області Виставковий стенд Рівненської області

 

На виконання Указу Президента України від 24.09.05 року № 1337 на території Національного комплексу «Експоцентр України» 14 – 17 серпня 2012 року відбулася щорічна загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна» та Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року» в її рамках.
Організаторами виставкової акції є міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації.
Серед експонентів виставки – відомі в Україні та за її межами підприємства, діяльність яких становить основу економіки держави.
Невід’ємна складова загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна» –Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року», де номінується високотехнологічна продукція, товари і послуги, що пропонуються на внутрішні та зовнішні ринки.
Виставка «Барвиста Україна» супроводжується комплексом презентаційних та культурно-мистецьких заходів, зокрема, проведенням фестивалю «Мистецькі барви», Днів областей, Ярмарку до Дня Незалежності та етнографічної експозиції «Містечко майстрів» з презентацією робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва регіонів України.

Серед рекламних агенств м. Рівне було проведено тендер на дизайнерську розробку, створення та оформлення виставкового інформаційного стенду про промисловий потенціал Рівненської області. Право на виготовлення стенду одержала Студія дизайну-реклами "Смарт".

Нами було докладено максимум зусиль для створення оригінального та неповторного виставкового обладнання, аби гідно представити свою область на Всеукраїнському конкурсі. Завдяки професійності робітників та наявності власної майстерні креативний задум дизайнера був реалізований у найкращому вигляді:

Інформаційний стенд Рівненської області на виставці Барвиста Україна

Виставковий стенд

Проект виставкового стенду

Фасад:

Проект виставкового стенду - фасад

В розгорнутому вигляді:

Проект виставкового стенду - розгортка

Вигляд з боків:

Проект виставкового стенду - вигляд збоку студія5

Вигляд зверху та розміри:

Розміри виставкового стенду

 

Студія дизайну-реклами «Смарт», 2012–2013 р.