Виставковий стенд для Рівненської обласної державної адміністрації

Виставковий стенд

14 – 17 серпня 2012 року відбулася щорічна загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна» та Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року» в її рамках. Дизайнерська розробка, створення та оформлення виставкового інформаційного стенду про промисловий потенціал Рівненської області були виконані Студією дизайну-реклами "Смарт". Нами було докладено максимум зусиль для створення оригінального та неповторного виставкового обладнання, аби гідно представити свою область на Всеукраїнському конкурсі.


неонова панель
Нова реклама щодня!

Ефектна і оригінальна реклама, виконана на неоновій панелі, - це відмінний шанс привернути увагу клієнта. За допомогою неонової панелі Ви зможете самі, використовуючи спеціальний маркер, швидко і легко створити красиву вивіску, що світиться неоном, написати яскраве «неонове» оголошення. В міру необхідності, Ви зможете оперативно змінювати свої рекламні повідомлення.
Серед різноманіття комплектацій та розмірів неонових вивісок Ви зможете обрати саме те, що Вам потрібно!

 


ArtModelsARTMODELS - стильний журнал про світське життя нашого міста!

Перше в Рівному глянцеве видання, що містить інформацію про найяскравіші події з життя міста та області, стильні місця для стильних людей, найактуальніші новинки та найцікавіші заходи, які варто відвідати.


 

 

Студія дизайну-реклами «Смарт», 2016–2017 р.