Проста та геніальна ідея реклами!

Ефектна і оригінальна реклама, виконана на неоновій панелі, - це відмінний шанс привернути увагу клієнта. За допомогою неонової панелі Ви зможете самі, використовуючи спеціальний маркер, швидко і легко створити красиву вивіску, що світиться неоном, написати яскраве «неонове» оголошення. В міру необхідності, Ви зможете оперативно змінювати свої рекламні повідомлення.
Завдяки тому, що зображення і текст, нанесені неоновим маркером на рекламній панелі надзвичайно яскраві і можуть змінювати кольори, Ваша рекламна вивіска завжди виглядатиме дуже ефектно, динамічно та не залишиться непоміченою.


Ефективність даного виду рекламного устаткування обумовлена такими важливими параметрами як:
- Новизна і оригінальність
- Динамічність
- Інформативна мобільність
- Різноманітність варіантів використання і розміщення
- Простота і надійність в експлуатації.

Рекламні вивіски поставляються повністю готовими до використання. Необхідно тільки нанести маркером потрібну інформацію і увімкнути панель у мережу.
Термін служби світлодіодних панелей на порядок вища, ніж класичних неонових вивісок - немає необхідності в постійній заміні ламп, що перегоріли. Крім того панелі споживають значно менше електроенергії – таким чином Ви зекономите час і гроші. Неонова панель дуже надійна в роботі і зібрана з сучасних високотехнологічних матеріалів. На панель надається гарантія терміном 1 рік.

Серед різноманіття комплектацій та розмірів неонових вивісок Ви зможете обрати саме те, що Вам потрібно!

Серія "Портативні"
Вивіски цієї серії не мають задньої стінки і можуть бути лише прозорими. Рама передбачена лише з одного боку.

Варіанти розмірів:
- 28х25 см
- 45,5х27 см
- 45,5х35 см

Частіше застосовуються як таблички на двері "відчинено", "акція", "розпродаж", як покажчик чи дошка меню.
Може встановлюватися як на стіл, так і підвішуватися за допомогою ремінця.

від 598 грн.

Серія зі зйомним фоном
Вивіска стає прозорою при знятті заднього чорного фону.

Варіанти розмірів:
- 47х60 см
- 70х60 см

Одні з найбільш функціональних і популярних моделей - завдяки чималому розміру і присутності задньої стінки використовуються в якості: рекламної вивіски у вітрині, вікні, вхідних дверях; великої дошки меню, інформаційної дошки. Рама встановлена по периметру. Можуть підвішуватися як горизонтально, так і вертикально - поворотні петлі присутні з обох боків.

від 1450 грн.

Серія "під дерево"

Варіанти розмірів:
- 50х63 см
- 73х63 см

Хороший вибір для інтер'єрів, оформлених "під старовину". В наявності два кольори: чорні рами з сріблом і червоні із золотом. Задня стінка (чорний фон) закріплена стаціонарно. Дана вивіска не може бути прозорою.

від 1565 грн.
Серія "Основна"

Варіанти розмірів:
- 35х47 см
- 80х55 см

- 100х60 см

Найчастіше застосовується для розміщення на прилавках, стійках барів, може бути підвішена на ремінці у вітрині, вікні, дверях, на стіні. Задній чорний фон закріплений - панель не може бути прозорою; чорна рама встановлена по периметру.

від 999 грн.
Серія "Прозора"

47х60 см

Повністю прозора модель. Має раму по периметру. Задня стінка не передбачена. Дана модель добре виглядає на стіні або іншій поверхні з однотонною обробкою або на скляних дверях.

1339 грн.
Неонова стійка

Неонова панель 36x47 см на телескопічному штативі.
Максимальна висота від підлоги до центру панелі може складати 130см.
1425 грн. / комплект

 

 

.

 

 

Студія дизайну-реклами «Смарт», 2012–2013 р.